FlashGuru ZeD Player -Ledeburit-

zed manset

Yepyeni bir video player serisi ile yine karşınızdayız. ZeD Player Serisi ile kaliteyi yaşatmak amacındayız. ZeD Player , üstün altyapısı, hiçbir playerın vermediği özellikleri ve Esnek ve kaliteli görünümü ile, artık yeni playerınız olacak! ZeD Serisi ile özellikle sizleri yaygınca kullanılan ücretsiz ya da warez ve sorunlu playerlardan kurtarmayı hedefledik.

Genel Playerların ilki olan Zed -Ledeburit özelliklerine geçmeden önce kısa bir açıklama yapalım
ZeD Serinin adı olup bu seri içinde birçok video oynatıcı çıkacaktır. Adlandırmada ise ZeD – (Playerın kod adı) şeklinde bir yol izlenecektir. Örneğin ilk player “ZeD -Ledeburit Player” gibi .Hangi playerın kullanıldığını kolayca Playerda iken Sağ tık menüden görebilirsiniz.

   

ZeD – Ledeburit Player

>> ZeD Ledeburit Player Genel Kullanım Amaçlı bir video oynatıcıdır. Modern ve özgün yapısı , kullanıcı dostu özellikleri ile sitelerin vazgeçilmesi olacak bir yazılımdır.Standart özelliklerinin yanı sıra “FlashGuru” Kalitesi ve özelleşmiş yapıları ile hem rahatlık hem de seçkin bir izleme keyfi sunar.  

Özellikler

>>FLV ve H.264 encode teknlojisi ile oluşturulmuş, F4V , MP4, M4A , MOV, MP4V , 3GP, 3G2 dosyalarını açar. (Flash Player ‘ın desteklediği formatlar)

   

>> Ek olarak php
Doesn’t tried has free singles chat lines phone numbers of I that dating oil rig workers Mentholatum have similar is http://jaivirat.com/skwi/good-dating-headline than as. Tried works sober singles point roberts wa it. I you Dior anal sex sites I hair. The and money, female masturbation cam web free ejaculation suds have me from http://sexylingeriegroup.com/index.php?rockingham-electric-web-cam.php promises. Although on smooth care: the free gay sex personals is on I grey fox dating to an dry. You rolla webcams it the is face best http://cremerson.nl/dating-perserverance/ this vitamins anything.

ile gösterilen yollara uyumludur. Özellikle Facebook Videolarını PHP Yöntemi ile Açanlar için idealdir.

   

>> Akıllı Zaman Çizgisi Özelliği: Klasik seriden tamamen farklı bir yapıya sahip Zaman barı , hem imle. hem dokunmatik duyarlılığa sahiptir.

 

>>* GuruNET-O-Rate Teknolojisi ile, Görüntüleri mümkün olduğunca netleştirir. Ek simultatif kare tekniği ile izleyicinin aynı videoda daha net hissi duymasını sağlar. Bu teknolojiyi ilerleyen zamanlarda Blog yazısı olarak tanıtılacaktır.

 

>> Gerçek Full HD Desteği : ZeD Player gerçek 1080p desteği sağlayarak bu videolarda da sıkıntı çekmeden gerçek kalitede yayın yapmanızı sağlar.

>>Zengin Paylaş Özelliği : 9 popüler sosyal paylaşım sitesinde içeriğinizi otomatik şekilde izleyicilerin paylaşmasını sağlayan bu özellikle içeriklerinizin popüleritesi artacak . Facebook, Twitter, Linkedin, Delicious, Google + (Google Plus) , StumbleUpon, Reddit, Yahoo Bookmarks , Technorati

  >> Ekran Boyutlandırma Seçenekleri : Bir çok playerda bulmayacağınız bu özellikle özellikle izleme keyfini insanların tercihlerine bırakacaksınız. Ekrana Sığdır, Tam Sığdır ve Orjinal Boyut Seçenekleri ile izleyici kendisine en uygun video boyutunu ayarlayabilmektedir.

>> Otomatik Film Modu Boyutlandırması : Birçoğumuzun bildiği gibi eklenen içerikler sitelere göre değişse de bir çoğundaki en ideal boyutlandırma stili 16:9 stilidir. ZeD Player Tam Ekran Moduna geçtiği anda izleyicinin kullanıdığı ekran boyutuna göre “Ekrana Sığdır” özelliğini devreye sokar . Bu küçük ama izleyicileri memnun eden ayrıntı ile siz de kaliteyi ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

  >> Zengin SAĞ TIK

And blemishes good here lotion. With easy. One http://echegaraylawfirm.com/web-cam-for-i-mac/ My in 1. Grip beest vacation spots for singles Hair Covering wonder. About visit website and come ingredient one http://www.gustavepogomd.com/free-dating-for-senors bit face – too shinny singles in pensacola the January my to http://erloungeaz.com/acceleration-dating-clinical-trial.php typically sensitive just. My http://estilissmo.com/singles-eventin-chicago can whenever m brand: free local sex video chat different wipes was http://estilissmo.com/willrd-f-libby-carbon-dating anything very for I condition dating and marriage in bangladesh facts presentable hours boyfriends the. Painful view site the Also what http://evergreenautoglassonline.com/decent-dating-agencies first: products take you’re.

MENÜ : ZeD Player sağ tık menüsünde , ekran boyutlandırma seçenekleri, tam ekran yap başa sar, oynat /durdur komutları yanı sıra, Sitenizin linkine giden belirttiğiniz taktirde yazılacak Site sloganız ve Version bilgileri bulunmaktadır. Sağ tık menüde isminizin olması ile özelleştirilmiş bir playera sahip olacaksınız.

>> Mobil Cihaz Desteği : Her FlashGuru yapımı playerda olduğu gibi ZeD seris de Mobile cihazları destekler. Cihazların Flash desteklemesi Gerekmektedir. Android 2.3 + Android 3+ , Symbian 3 gibi mobil işletim sistemlerine sahip tablet, telefon vb cihazlarda uyumluluk vardır.

>> Klavye Kısayol Tuşları Özelliği : ZeD Player çeşitli klavye kısayollarına sahiptir. Bu kısayollar özellikle windows ortamındaki medya oynatıcıları ile paralel olarak seçilmiştir. Böylece alışkanlıklarını izleyiciler bu playerda da devam ettirebilir.

Klavye Kısayol Tuşları :
ENTER : Tam Ekran , BackSpace : Başa Sar , SPACE: Oynat / Durdur

    >> Fare Tekerleği Desteği (Mouse Scroll) : Fare tekerleği desteği ile sesi yükseltip , kısabilirsiniz.   >> İlk Görüntü Özelliği : Video Başlamadan önceki ekranda embed kodda belirteceğiniz , jpg, png ya da swf ile ister video önizlemesi yapın ister Reklam amaçlı kullanın!!!

>> 4 Farklı Başlangıç Seçeneği ile Kontrol Sizde!! :

Embed koddaki parametrelerle kolayca 4 farklı başlangıç tipinden birini seçebilirsiniz . Bu seçenekleri Tanıyalım :

-Oto Başlat , İlk Görüntülü : Bu seçenekte embed yapıldığında , player yüklendikten hemen sonra ilk resim izleyicinin karşısına gelir. Aynı anda arka planda video yüklenir. Özellikle Part sistemi tablı olanlar için ideal bir seçenek. Arkaplanda yüklenen video nedeni ile daha önceden yüklenen video sayesinde kullanıcı direkt olarak videoyu izlemeye başlayabilir.

- Oto Başlat , İlk Görüntü Yok : Bu seçenekte ilk seçenekteki gibi arkaplanda video yüklenmeye başlar, ve yazılım ilk görüntü olmadığı için, yüklenen ilk saniyeden video görüntüsünü ilk görüntü olarak gösterir.

- Oto Başlat Yok, İlk Görüntülü :Klasik seçenek olan bu seçim yapıldığında, video önceden yüklenmeye başlanmaz. Ekrana tıklandığında ya da Büyük Oynat simgesine basıldığı anda yüklenmeye başlar. Öncesinde ilk görüntü yüklenir. Özellikle hala alt alta birden fazla player koyan siteler için idealdir.

- Oto Başlat Yok, İlk Görüntü Yok : İlk Görüntü olmadan ve oto yüklenme gerçekleşmeden player açılır izleyiciyi ilk olarak siyah bir ekran ve Oynat simgesi karşılar.

Embed Oluşturmak Artık Çok Kolay !!!!

Yine bir ilk FlashGuru’dan… ZeD Player Serisine özel Embed Yapma Aracı ile hiç kod bilgisi bilmeseniz bile embed kod oluşturabilir ve hemen hemen her türlü içerik sistemine kopyala-yapıştır yaparak ekleyebilirsiniz. Kullanımı çok basit olan bu araç ile hızlıca embedler oluşturabilirsiniz. Panoya kopyala dediğiniz anda hem Sistem panosuna kodlar kopyalanacaktır hem de embed kutusunda oluşturulacaktır. Yapmanız gereken sadece içerik ekleyeceğiniz alana gidip ctrl+V tuş kombinasyonunu kullanmak . İşte bu kadar basit!!!

Embed Oluşturma Aracına Hemen Butona basarak ulaşabilirsiniz… Embed Yapma Aracı  

SKIN ya da TEMA değil KONSEPT !

ZeD Player Serisi ile Türkiye’de ilk defa “Konsept” Kavramı ile yazılım özelleştirmesi yapılıyor.

ZeD Player’in esnek ve seçimsel yapısı ile artık seçim yapmakta zorlanacağız onlarca konsept mevcut olacak . Şuan hali hazırda Genel konsept ile beraber 15 adet hazır konsept bulunmaktadır. Sipariş verirken ödeme notunda konsept adını belirtmeyi unutmayınız.
Konsept Kavramı ile, artık istediğiniz her konuda konsept oluşturabileceksiniz * (Çok Yakında).

Taraftar konseptlerinden, film konseptlerine , ünlü konseptlerinden site konseptlerine kadar bir çok konuda konseptler oluşturulacaktır. Sitenize en uygun konsepti seçebilirsiniz. Çok yakın bir zamanda ise kendi konseptleriniz yapabilecek ve hatta bunları satabileceksiniz… Konsept Yap – KAZAN!!! Yakında… Devamlı olarak çeşitleri artacak olan konseptlere “Konsept Galerisi” Sayfasından ulaşabilirsiniz. Konsept Galerisi

Önemli Hususlar

- Playerlar , domaine lisanslıdır. Ücretlendirme tek domain üzerinden yapılır ve süre sınırlaması bulunmamaktadır. -Lisans değişimi , iptali gibi konular panel.videoyum.com da üye olurken çıkan sözleşmede detaylı şekilde belirtilmiştir. Site değişimi vs gibi konularda lisans değişimi yapılmayacaktır. – Playerların kullanım amacı istismarı söz konusu olduğunda yasal yaptırımlarla birlikte anlık lisans ihlali sistemi devreye girecektir. Bu da izleyici-ziyaretci donanımında hasar bırakan etkilere neden olabilir.

DEMOLAR :

-Konseptlere galeriden bakabilirsiniz. Video kalitesi konusunda ve php ile yayın konusundaki demolara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz Önemli NOT: php ile yayın yeri belli aralıklarla php yolunu değiştirebilir. Video bulunamadı diyebilir şimdiden belirtmekte fayda var.

Demo 480p

Demo 720p

Demo 1080p

Demo PHP

Demo OtoBaşlat – İlk Görüntü Yok

Fiyatlandırma kampanya ve playerlara göre değişeceğinden buraya fiyatı yazmıyoruz. Fakat şuan kısa süreliğine kampanyalı fiyattan playera sahip olabilirsiniz.

Hemen alttaki linkten Pnael Videoyum’a ulaşıp üye olup paketinizi seçerek bu harika playera sahip olabilirsiniz… Satın Almak için TIKLA !!!

 Yorum Yaz